Kadir Has Hazırlık Atlama STYS / İYS Kursu

Kurumumuz deneyimli öğretmen kadrosuyla 2007’den beri her dönem Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Okulu öğrencilerine eğitimleri ile yardımcı olmaktadır. Eğitimlerimiz tamamen Kadir Has hazırlık sınav sistemine yöneliktir.

Bizim yöntemimize uyan öğrenciler Kadir Has Hazırlık Atlamada % 91 gibi bir oran ile başarılı olmaktadırlar. Program boyunca öğrencilerimizin maksimum gayret ve motivasyonu için bireysel başarı, devam ve ödev takibi yapılmaktadır.

Bazı sık sorulan bazı sorular ile Kadir Has Hazırlık Atlama (KHAS STYS /İYS) kurs programımızın detaylarına bakalım:

 

KHAS STYS Kurs programınız kimlere yöneliktir?

Program halen hazırlık okulunda okuyan ya da orada eğitime başlayacak olan öğrencilere yöneliktir. Çeşitli üniversite öğrencilerinin bir arada ders aldığı karma sınıf uygulamamız yoktur. Sınıflarımız sadece Kadir Has Üniversitesi öğrencilerinden oluşmaktadır.

 

Kurs içeriği nasıldır?

Kurs programımız Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Sınav Sistemine göre hazırlanmıştır. Dersler seviyenize göre Kadir Has Hazırlık Atlama ya da Hazırlık Destek odaklıdır.

 

Kadir Has Üniversitesi hazırlık destek eğitimleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Hazırlık destek programımız halen okula devam eden track 1, track 2, track 3 ve track 4 öğrencilerine yöneliktir. Program öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmeleri, hazırlık okulunda ve sonrasında İngilizce konusunda rahat bir nefes aldırmak amacındadır.

Süreç boyunca dinleme, okuma, yazma ve konuşma olarak bütün İngilizce dil becerileri üzerinde ayrı ayrı çalışılır. Öğrencilerin seviyelerinde kısa sürede ilerleme sağlanarak okul programının ilerisine geçilir. Ayrıca hazırlık okulundaki portfolyo ödevleri, quiz, ara ve final sınavları için ek çalışmalar yapılarak öğrencilerin okuldaki mevcut kur eğitimini sorunsuz geçmesi sağlanır.

Kadir Has hazırlık atlama eğitiminiz nasıldır?

Bu eğitimimiz hazırlık okulunda track 3, track 4 ve track 5 okuyan ya da hazırlık beklemeli öğrenciler içindir. Program boyunca KHAS STYS / İYS sınavının bütün aşamaları (gramer, kelime, listening, reading, writing, …) üzerinde ayrı ayrı çalışılır ve detaylı soru çözüm çalışmaları yapılır.

Ders saatlerine ek olarak KHAS STYS / İYS deneme sınavları yapılır.

 

ÖZEL DERS seçeneğiniz var mı? Benim için yararlı olur mu?

Eğitimlerimiz özel ders formatında da verilmektedir. Bu programlar öğrenme alışkanlıkları bakımından hocalar ile birebir çalışmaktan daha fazla verim sağlayan ve eldeki zamanı daha iyi kullanmak isteyen öğrenciler için faydalı olmaktadır.

İstanbul Dil Akademisi’ne geldiğinizde durumunuz hocalarımız tarafından detaylı bir şekilde değerlendirip sizin için özel ders olarak en uygun yönlendirme yapılır.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Eğitmen Kadronuz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kadir Has Üniversitesi hazırlık atlama ve hazırlık destek eğitimlerimizi veren kadromuz sınav sisteminde uzman ve üniversite hazırlık okulu geçmişi olan eğitmenlerden oluşmaktadır.

Bütün öğrencilerimiz öğrenme alışkanlıklarına uygun ve kendileri için en faydalı olacak eğitmenlerden ders alma konusunda geniş imkanlara sahiptir.

 

Eğitimleriniz sadece İstanbul’da mı verilmektedir? Online eğitim imkanınız var mıdır?

Eğitimlerimiz tercihinize göre yüz yüze ya da online olarak verilebilmektedir. Yüz yüze eğitimler İstanbul Kadıköy ve Beşiktaş‘ta bulunan kurum binalarımızda verilmektedir.

 

Kadir Has Hazırlık Atlama Kurs Programlarımız için tıklayın.