Kadir Has İngilizce Kursu (Hazırlık Destek)

Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Destek eğitimimiz okula devam eden track 1, track 2 ve track 3 öğrencileri için hazırlanmıştır.

Ders içerikleri her kur için farklı ve öğrencilerimizin seviyesine göredir. Program maksimum 6 kişilik sınıflarda ya da tercihinize göre özel ders olarak yapılmaktadır. Yüz yüze ve online eğitim seçenekleri vardır.

Eğitim süresince öğrencilerin İngilizce becerilerini (konuşma, okuma, yazma, dinleme) geliştirilir. Seviyeye göre kelime çalışmaları yapılıp İngilizce çalışma ve öğrenme konusunda bir çok yöntem öğretilir.

Derslerde ayrıca Kadir Has hazırlık okulundaki portfolyo ödevleri, quiz, ara ve final sınavlarına yönelik çalışmalar yapılıp başta kelime, gramer, okuma ve yazma olmak üzere gerekli bütün alanlar üzerinde çalışılır.

Çok düşük seviyede Kadir Has hazırlığa başlayan öğrenciler bile bizim programımızı takip ettiklerinde dönem kaybetmeden ve fakülte hayatında kendileri için gerekli İngilizce bilgi ve becerisini alarak hazırlık eğitimini başarı ile tamamlarlar.

 

Kadir Has Hazırlık Destek (İngilizce Kursu) detaylı bilgi için tıklayın.

Kadir Has İngilizce Hazırlık Kursu için Bize Yazın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.